Wizyt:
Dzisiaj: 10Wszystkich: 204587

O nas

Witamy serdecznie 

Ta witryna jest oficjalną stroną Stowarzyszenia Miłośników Kotów Cat Club Pomerania - Szczecin (CCP-S). Bardzo nam miło powitać na niej wszystkich, dla których, tak jak dla Leonarda da Vinci, każdy kot jest arcydziełem natury.

Mając na celu skupienie miłośników tych wspaniałych zwierząt w jednej organizacji, w maju 2005 roku, na spotkaniu w klubie "Słowianin" powołaliśmy do życia Stowarzyszenie Miłośników Kotów Cat Club Pomerania - Szczecin. W dniu 1 września zostaliśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Sądowym.

W dniu 11 września 2005 r. podczas Międzynarodowej Wystawy Kotów w Warszawie przekazaliśmy komplet dokumentów wyrażających nasz akces do wstąpienia jako kolejny już klub w szeregi Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia, działającej pod patronatem organizacji międzynarodowej FIFE.

Naszym celem jest skupianie wszystkich, którzy cieszą się z obcowania z kotem. Hodowców, miłośników i przyjaciół tych czworonogów. Z radością przyjmiemy w nasze szeregi, każdego, kto tak jak my jest zafascynowany kotami i jest gotów działać dla ich dobra.

Swoją siedzibą mamy w klubie "Słowianin" przy ulicy Korzeniowskiego 7 w Szczecinie, gdzie odbywać się będą nasze spotkania. O terminach tych spotkań będziemy na bieżąco informować na naszej stronie.

Piszemy do Państwa w nadziei, że nasze grono będzie się powiększać, pokazując wszystkim piękno naszych kocich przyjaciół i prowadząc działalność zmierzając do tego aby zawsze mruczały z radości.