Wizyt:
Dzisiaj: 5Wszystkich: 205768

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW - ŚWINOUJŚCIE 27-28/04/2024 - informacja dla zwiedzających

Aktualności » MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW - ŚWINOUJŚCIE 27-28/04/2024 - informacja dla zwiedzających

Zapraszamy na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych w Świnoujściu.

W kwietniowy weekend dnia 27.04.2024 r. (sobota) oraz 28.04.2024 r. (niedziela) do Świnoujścia zawitają kocie piękności.

Hodowcy kotów rasowych wraz ze swoimi pociechami przyjadą z różnych zakątków Polski a także z krajów ościennych. Każdy wystawca będzie prezentować przygotowanego przez siebie kota przed międzynarodowym składem sędziowskim. Wśród składu sędziowskiego spotkamy znanych sędziów felinologicznych z Polski, Holandii oraz Finlandii.

Podczas ocen sędziowie będą omawiać budowę ciała kota, kolorystykę, kształt i kolor oka a także ogólną prezencję i kondycję wystawową. Nie sposób wymienić wszystkich ras, ale można się spodziewać niebieskookich Ragdolli, smukłych kotów orientalnych, będą bezwłose Sfinksy, cętkowane Bengale oraz dostojne koty Brytyjskie.

Każda z ras ma swój wzorzec, który jest szczegółowo opisany przez Międzynarodową Federację Felinologiczną „FEDERATION INTERNATIONALE FELINE” (FIFe), którą w Polsce reprezentuje „FELIS POLONIA” (FPL),

Zapraszamy na pełen emocji finał BEST in SHOW a także BEST OF BEST, czyli wybór najpiękniejszych kotów wystawy, który rozpoczyna się około godziny 15.00-15.30 każdego dnia wystawy.

W ten weekend spodziewamy się, że będzie można podziwiać około 150 kotów różnych ras. Odwiedzający wystawę będą mogli porozmawiać i nawiązać bezpośredni kontakt z hodowcami oraz uzyskać od nich dużo informacji na temat danej rasy np. o ich charakterze, sposobie odżywiania, pielęgnacji itd. Dla osób mających zamiar nabyć kota rasowego, wystawa jest okazją do nawiązania kontaktu z hodowcami. Hodowcy obecni na wystawie prowadzą legalne hodowle i należą do organizacji felinologicznych, których rodowody są uznawane na całym świecie. 

Na wystawie będą  przedstawiciele znanych producentów karm dla zwierząt a także stoiska z kocimi akcesoriami oraz producenci drapaków dla kotów.

Zapraszamy mieszkańców Świnoujścia i okolic do odwiedzenia dwudniowej Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych!

Miejsce wystawy: Hala sportowa "UZNAM ARENA", ul. Grodzka 5, 72-600 Świnoujście

Data wystawy i godziny otwarcia dla zwiedzających:

27 kwietnia 2024 r – SOBOTA , godz: 10.00 - 17.00

28 kwietnia 2024 r - NIEDZIELA, godz:  10.00 - 17.00

 

Ceny biletów: 

Normalny: 30,00 pln 

Ulgowy*: 20,00 pln 

Bezpłatnie:  dzieci do 5 roku życia włącznie. 

*Bilet ulgowy:  przysługuje uczniom od 6 do 18 r.ż. oraz emerytom  rencistom , inwalidom, którzy posiadają ważny dokument uprawniający do korzystania z ulgi. 

Bilety będą dostępne w kasie na miejscu. Płatność : gotówką lub kartą płatniczą 

Ten weekend spędź z nami i kotami!

Serdecznie zapraszamy w imieniu całego Zarządu CAT CLUB POMERANIA  - Szczecin